02188619223   :  مشاوره و پشتیبانی    |   

فروشگاه اینترنتی مزون من

مزون لباس تهران
لباس شب مجلسی مدل نامزدی صورتی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


لباس شب مجلسی مدل نامزدی صورتی

لباس شب مجلسی مدل نامزدی صورتی

مقدار: 10000 عدد
40
• موجودی سایز :
صورتی
• رنگ موجود :
دانتل اعلاء فرانسه ، آستردار
• جنس :
فون بلند نرمال
• قد لباس :
0064
کد :
موجود است وضعيت موجودي:
سایز بندی :  
0 ریال 
 
محصول ویدئو ندارد

لباس نامزدی صورتی دامن پفی تقاضای بسیاری از دختر خانم های جوان برای مراسم عقد و نامزدی شان است که فروشگاه آنلاین مزون من به عرضه این محصول در زیباترین و شیک ترین مدل و با بهترین کیفیت پارچه و قیمت مناسب پرداخته تا از هر لحاظ بتواند لباس شب مجلسی مدل نامزدی صورتی عرضه شده در مزون خود را به مشتریان ضمانت دهد .
کیفیت پارچه این مدل لباس پفی نامزدی از دانتل اعلاء فرانسه آستردار می باشد که می توان به لحاظ کیفیت پارچه از آن اطمینان حاصل نمود . با پوشیدن این لباس پفی صورتی در مجلس نامزدی خود می توانید هم چون یک ملکه و یا پرنسس بدرخشید و بهترین شب را برای شروع زندگی تان رقم بزنید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

لباس نامزدی صورتی دامن پفی
مزون آنلاین من عرضه کننده انواع لباس شب مجلسی زنانه در مدل های مختلف بلند و کوتاه نامزدی می باشد که متقاضیان برای خرید لباس شب نامزدی خود می توانند از سراسر کشور به صورت آنلاین به این فروشگاه معتبر مراجعه نمایند و در آن جا از خرید لباس نامزدی مورد پسند خود بهره مند گردند . فروش لباس نامزدی صورتی دامن پفی در این فروشگاه آنلاین لباس مجلسی از محصولات ترک و اروپایی به صورت مستقیم و بی واسطه صورت می پذیرد که به همین سبب از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد . در صورت ثبت سفارش خود محصول از یک نهایت تا سه روز کاری به دست شما چه در داخل و چه در خارج از کشور خواهد رسید .

مزون لباس
فروشگاه لباس مزونی