02188619223   :  مشاوره و پشتیبانی    |   

فروشگاه اینترنتی مزون من

مزون لباس تهران

» جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه گیپور

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند

لباس های گیپور مجلسی با پارچه های گیپوری دوخته شده اند که توری ضخیم هستند که طرح هایشان به صورت برجسته روی پارچه می باشند . پارچه گیپور با الیاف پنبه و ابریشم بافته شده است که از این پارچه زیبا برای دوخت لباس های مجلسی زنانه و لباس های های نامزدی و لباس عروس استفاده می شود . در برخی از مواقع ، لباس های مجلسی بلند زنانه را با پارچه های دیگری از جمله لمه و ... می دوزند و تنها با گیپور روی آن را تزیین می کنند .
جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند ، به صورت یقه لباس کمی باز ، قسمت سینه چسبان ، آستین ها برهنه و دامن بلند  طراحی می شود . جدیدترین مدل لباس مجلسی 2020 در برخی از مواقع به صورت دامن های بسیار بلندی می باشد که روی زمین کشیده می شود .  لباس های مجلسی شب می تواند به صورت دامن پفی و یا مدل ماهی و جذب و تنگ باشد که افراد باید متناسب با اندامشان اقدام به انتخاب این مدل های لباس مجلسی زیبا و شیک کنند .
ترکیب پارچه گیپور و دانتل ، زیباترین مدل های لباس مجلسی گیپور را به وجود می آورد . لباس های شب گیپور ، برای مهمانی های رسمی می باشد و متناسب با تمام سن ها هست و ظاهری با وقار و خیره کننده را به وجود می آورد . لباس های گیپور زنانه معمولا به صورت بلند و لباس های گیپور دخترانه معمولا به صورت کوتاه طراحی می شوند .
جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه گیپور
جدیدترین مدل لباس گییپورزنانه 2020
لباس مجلسی زنانه دانتل فرانسه کار شده
لباس بلند شب مجلسی زنانه با پارچه دانتل کارشده

 نکات مهم در انتخاب لباس مجلسی  زنانه

سایز لباس مجلسی را متناسب با اندامتنان انتخاب کنید .  مدل لباس مجلسی را که انتخاب می کنید نه باید آن قدر گشاد انتخاب کنید که زیبایی لباس نیز جلوه خود را از دست بدهد و نه آن قدر تنگ انتخاب کنید که ناموزون جلوه دهد . انتخاب  نادرست سایز لباس مجلسی ، زیبایی لباس را نیز کمرنگ جلوه می دهد . مزون لباس من ، ضمن عرضه انواع لباس های مجلسی زنانه ، مشاوره بسیار خوبی در زمینه انتخاب لباس مجلسی برای بانوان در زمینه انتخاب سایز ، رنگ و مدل لباس متناسب با چهره و اندام شما می باشد .
- در انتخاب رنگ لباس مجلسی دقت کنید که لباس مجلسی تیره به پوست های روشن می آید و لباس مجلسی روشن به پوست های تیره می آید .
- زنانی که قد بسیار بلند دارند باید از پوشیدن لباس های کوتاه مجلسی خودداری کنند و لباس های بسیار بلند شب و مجلسی را تهیه کنند .
- ست کردن اکسسوری ها از قبیل کیف ، کفش ، جواهرات ، کمربند با لباس مجلسی بسیار مهم است .
جدیدترین مدل لباس مجلسی زنانه گیپور
مزون من ، گالری لباس های شب زنانه در تهران است که توانسته است به صورت اینترنتی و آنلاین نیز انواع لباس های مجلسی زنانه را به فروش برساند . خریداران کافی است اندازه دور شکم ، باسن ، دور سینه را به مزون بدهند و طراحان متناسب با اندام شما ، سایز مناسب را ارائه می دهند . مشاوران و طراحان مزون من ، با توجه به رنگ پوست شما و قد و اندامتان ، به شما لباس شیک و زیبا ارائه می دهند .
پارچه های به کار رفته شده در لباس های شب این گالری از دانتل فرانسه ، حریر ، ساتن آمریکایی و گیپور است .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی مزون من
•  درباره مزون لباس من
•  بهترین قیمت لباس های مجلسی
•  راهنمای خرید از لباس مزون من
•  قوانین و مقررات مزون من
•  شیوه های پرداخت مزون من
مزون لباس
فروشگاه لباس مزونی