02188619223   :  مشاوره و پشتیبانی    |   

فروشگاه اینترنتی مزون من

مزون لباس تهران

» اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

خرید لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن برای بسیاری از خانم ها یک چالش بزرگ به حساب می آید . نوع اندام بدن یک موضوع بسیار مهم است که خانم ها قبل از خرید لباس مجلسی باید بدان توجه کنند .
برای جشن عروسی و یا نامزدی بهتر است از لباس های کاملا رسمی استفاده کنید . در چنین مراسمی لباس های مجلسی بلند زیباتر به نظر می رسد . برخی از لباس های بلند مجلسی جدید ، در قسمت پشت کمرشان کمی بازتر است .
بزرگترین چالش و دغدغه خانم ها در هنگام خرید لباس مجلسی این است که کدام لباس من را زیباتر می کند و متناسب با اندام من است ؟
اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن
انتخاب لباس مجلسی متناسب با اندام بدن ، زیبایی شما را بیشتر نشان می دهد و نقاط قوت شما را به نمایش می گذارد .
در برخی از مواقع توجه به برخی از نکات ساده می تواند زیبایی شما را دوچندان کند . برای مثال ، اگر پاهای شما زیباست بهتر است از لباس مجلسی کوتاه استفاده کنید ، اگر قدتان خیلی بلند است به هیچ عنوان از لباس کوتاه استفاده نکنید و از لباس مجلسی بلند زیبا و شیک استفاده کنید تا زیبایی قدتان بیشتر جلوه دهد .
اگر صورتی بسیار زیبا دارید برای اینکه صورتتان جلب توجه شود از لباس های پوشیده تر و گوشواره های  بزرگ استفاده کنید .
لباس مجلسی مناسب اندام گلابی شکل :
افرادی که ران و باسن بزرگی دارند را اندام گلابی شکل می گویند . این افراد باید از پوشیدن لباس های مجلسی با دامن پفی و یا دامن های پرچین خودداری کنند از لباس های  مجلسی زنانه که دارای دامن راسته و در حدود 5 سانتی متر بالاتر از زانو هستند استفاده کنند . از تاپ های حلقه آستین گشاد استفاده کنند .
لباس مجلسی مناسب اندام سیبی شکل :
این افراد بالاتنه ای درشت و کوتاه دارند .
از پیراهن های مجلسی که راسته نیستند و از زیر سینه گشاد می شوند متناسب با این افراد می باشد . پیراهن های مجلسی گشاد نیز مناسب است 
لباس مجلسی مناسب با اندام مستطیلی شکل ( ورزشکاری ) :
افراد ورزشکار دارای اندام مستطیلی شکل هستند و دارای اندام مستطیلی ، سینه های کوچک ، کمر باریک ، بدن کم انحنا هستند . پیراهن های مجلسی راسته و یا ان هایی که دارای دامن های پرچین هستند ، پیراهن های مجلسی آستین حلقه ای و پیراهن هایی که دارای یقه قایقی باز و با بدون شانه هستند متناسب افراد با اندام مستطیلی شکل می باشد .
 لباس مجلسی مناسب با اندام شنی :
سینه های این افراد و باسن آنها بزرگ است ولی دارای کمر باریک می باشند .
این افراد بهتر است از پیراهن های مجلسی تنگ و چسبان استفاده کنند .
لباس مجلسی برای اندام مثلثی شکل :
اندام های مثلثی شکل ، دارای کم و باسن باریک و قفسه سینه بزرگ و شانه ها پهن هستند .
 این افراد بهتر است از لباس های مجلسی که دارای دامن های کلوش و پرچین هستند استفاده کنند . دامن ها و شلوارهایی که فاق بلندی دارند مناسب این افراد نیز می باشد . بهتر است افرادی که دارای اندام مثلثی شکل هستند از خریدن لباس های مجلسی بندی خودداری کنند .
خرید لباس مجلسی متناسب با قدتان
افرادی که قد کوتاهی دارند بتر است از لباس های مجلسی مدل امپراطور استفاده کنند . این مدل ها از زیر سینه کمی گشاد می شود . افراد قد بلند نباید از پیراهن های کوتاه استفاده کنند .
هنگام پرو لباس بهتر است با کفشی که قرار است در مراسم بپوشید امتحان کنید .
اگر در هنگام خرید لباس مجلسی مردد هستید که کدام لباس مجلسی متناسب با اندام بدنتان است می توانید با مشاورین مزون من ، تماس گرفته و در این زمینه مشاوره بگیرید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی مزون من
•  قوانین و مقررات مزون من
•  ارسال سریع محصولات
•  شیوه های پرداخت مزون من
•  درباره مزون لباس من
•  پشتیبانی 24 ساعته
مزون لباس
فروشگاه لباس مزونی