02188619223   :  مشاوره و پشتیبانی    |   

فروشگاه اینترنتی مزون من

مزون لباس تهران

» پارچه مناسب برای لباس شب

پارچه مناسب لباس شب

مسلما انتخاب مناسب پارچه لباس مجلسی می تواند شما را زیباتر در مجلس نشان دهد . به همین منظور بهتر است آشنایی بیشتر با انواع پارچه ها مناسب لباس شب داشته باشید . در انتخاب پارچه مناسب برای لباس شب ، زیبایی و توجه به رنگ و طرح آن مد نظر است و خانم ها به دنبال زیباترین پارچه برای لباس مجلسی می باشند . ولی در کنار توجه به زیبایی طرح و رنگ باید به تناسب طرح و رنگ و نوع پارچه با هیکل خود نیز توجه داشته باشیم .
انواع پارچه مناسب لباس شب
پارچه دوشس : از پارچه های ساتن براق می باشد که از ابریشم و الیاف طبیعی بافته شده اند و بسیار محکم هستند .
پارچه پولکی : از اصیل ترین و قدیمی ترین پارچه هایی است که برای لباس مجلسی استفاده می شده است و به دلیل براق بودن ورنگ بندی های شاد ، جلوه و زیبایی خاصی دارد و گزینه مناسبی برای لباس شب می باشد .
گیپور : تورهای  ضخیمی هستند که با الیاف پنبه و ابریشم بافته شده اند و طرح های آن ها به صورت برجسته روی تور هستند .
پارچه دانتل : نوعی پارچه توری مجلسی است که اشکال برجسته زیبا روی آن وجود دارد که برای لباس عروس و لباس مجلسی استفاده می شود . پارچه های دانتل دارای ظرافت و زیبایی است و نقش های برجسته روی آن ها خیره کننده است .
لمه : پارچه های کش داری هستند که به دلیل ضخامتی که دارد آستر نمی خواهد و خاصیت ارتجاعی دارد برخی از لمه ها به صورت زردار و درخشان می باشد . لمه ها ریز بافت هستند .
ریون : پارچ های نرم و لطیفی هستند که قابل ارتجاع هستند .
استرچ : خاصیت ارتجاعی دارند و کش می آیند .
ساتن : وزن کم دارد و صاف و براق است . در بازار انواع ساتن های آمریکایی ، فرانسوی ، پشت کرب ، عاشقی و .. وجود دارد . بیشتر لباس های عروس با ساتن دوخته می شود .
مخمل : پارچه های پرزدار است که مناسب لباس مجلسی زمستانه است .
گاباردین : این پارچه ها به دلیل سنگین بودن و محکم بودن مناسب کت دامن و کت شلوار می باشد .
اورگاندی شبیه به حریر می باشد
کرپ : این پارچه ها ، ترکیبی از ریون ، پنبه ، پشم ، ابریشم ، استات و الیاف مصنوعی است و برای انواع کت و دامن ها ، کت و شلوار ، مانتوهای رسمی و اداری ، لباس مجلسی شب استفاده می شود و به راحتی روی بدن قرار می گیرد
انتخاب پارچه لباس شب متناسب با اندام بدن
- پارچه های چسبان : خانم های لاغر را لاغرتر جلوه می دهد و خانم های چاق را نیز چاق تر نشان می دهد . پارچه های  چسبان از قبیل ریون و استرچ و لمه های کشی می باشد . افراد لاغر باید لباس مجلسی با این پارچه ها را مدل چین دار بدوزند .
- پارچه های  ضخیم و پارچه های آهار دار : اندام را درشت تر نشان می دهد .
- پارچه های گل دار : پارچه هایی که نقش و نگاره های درست دارد برای افراد لاغر مناسب است چون این پارچه ها افراد را چاق تر نشان می دهد و پارچه هایی با نقش و و گل های ریز  ، اندام بدن را لاغر نشان می دهد .
- پارچه های چهار خانه : پارچه هایی که دارای راه راه های عمودی هستند فرد را باریک تر و لاغر تر جلوه می دهد و پارچه هایی که دارای راه راه افقی هستند فرد را چاق تر نشان می دهد .
- پارچه های خالدار : پارچه هایی که خال های ریز دارند فرد را لاغر تر و پارچه های با خال های درشت فرد را چاق تر نشان می دهد .
رنگ مناسب لباس شب
پارچه هایی که رنگ کدر و تیره دارند برای افرادی که دارای شکم بزرگی و یا دیگر اندام آن ها بزرگ است مناسب است چون رنگ های تیره و کدر ، توجه کمتری را به خود جلب می کند و رنگ های تند و روشن توجه بیشتری به خود جلب می کند .
خرید لباس مجلسی با پارچه های زیبا
مزون من ، ارائه دهنده لباس های مجلسی زیبا می باشد . این مزون ، انواع لباس های شب زنانه را با پارچه های زیبای گیپور ، دانتل فرانسه ، لمه های زیبا و براق و .... ارائه می دهد . خرید اینترنتی و خرید حضوری از مزون لباس من در تهران برای عموم فراهم می باشد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی مزون من
•  شماره حسابهای ما
•  قوانین و مقررات مزون من
•  لباس مجلسی با بهترین کیفیت
•  پشتیبانی 24 ساعته
•  بهترین قیمت لباس های مجلسی
مزون لباس
فروشگاه لباس مزونی